top of page

З метою забезпечення індивідуального підходу до навчання та розвитку учнів, відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу учнів, які навчаються на інклюзивній формі. 
Вчителі, асистенти вчителів, заступник директора, батьки дітей провели моніторинг навчальних досягнень за І семестр, визначили траекторію подальшого навчання та розвитку дітей. 
Дієві поради щодо складання індивідуальних програм розвитку надала консультант ІРЦ Чорнобай Ольга Валентинівна.
Батьки відзначили успіхи та позитивну динаміку у розвитку учнів.

І1.jpg
І2.jpg
І3.jpg

20- 24 січня

Тиждень фізики

​План заходів:

1.Понеділок: Відкриття Тижня фізики.

Оформлення кабінету фізики та шкільних коридорів: плакати, малюнки, фотографії, пов’язані з фізикою.(5-11 кл)

2.Вівторок: Фізичний квест, завдання, пов’язані з різними розділами фізики, потребують розв’язання задач, проведення експериментів, пошуку відповідей на запитання. (10-11 кл)

3.Середа: День експериментів

Проведення демонстраційних експериментів: вчитель фізики демонструє цікаві фізичні явища. (8-9 кл)

4.Четвер: Інтелектуальні змагання. Фізичний турнір: Змагання між командами, що включають теоретичні та практичні завдання.(7-8 кл)

5.П’ятниця: Закриття Тижня фізики

Перегляд фільму про видатних фізиків (7-9 кл)

Конкурс малюнків, плакатів, моделей на фізичну тему (5-11 кл)

Тиждень фізики.jpg

Профорієнтаційна зустріч

До нашого навчального закладу, завітали представники Національної гвардії України!
Вони провели
захоплюючу профорієнтаційну зустріч для учнів
11-х класів.
Говорили про важливість служби, професійні можливості у лавах Нацгвардії та поділилися своїм досвідом. Це була чудова нагода дізнатися більше про одну з найважливіших професій, що захищає нашу країну та її
громадян.
Дякуємо за цікаву і змістовну зустріч!

Профорієнтаційна зустріч.jpg

ПОДЯКА

Комунальний заклад «Гайворонський ліцей Nº2»
Гайворонської міської ради Кіровоградської області висловлює щиру подяку Громадській організації «Український центр дослідження проблем безпеки імені Дмитра Тимчука»
в особі Голови Правління ТИМЧУК ГАННІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за Ваш патріотизм, щире серце та значну і вагому допомогу у поповненні фонду шкільної бібліотеки книгами, які сприятимуть створенню умов для успішної боротьби із зовнішньою індбормаційною агресією в рамках реалізації Центром проекту «Книжкова навала».
Здоровʼя Вам, сил, невичерпної енергії!

П1.jpg
П2.jpg

28 січня – День затвердження Державного Прапора України

28 січня — важлива дата в історії України, адже цього дня, у 1992 році, Верховна Рада України затвердила синьо-жовтий прапор як державний символ. Це рішення стало результатом процесу відновлення української незалежності, який розпочався після проголошення незалежності України в 1991 році.

До цього часу Україна використовувала різні прапори під час різних історичних періодів. Синьо-жовтий прапор, однак, має глибоке коріння. Він вперше з’явився ще в 1848 році, коли під час революційних подій у Європі національні рухи почали активно використовувати кольори, які символізували національну ідентичність. Синій колір символізує мирне небо, а жовтий — багаті, родючі поля України.

У 1991 році, після проголошення незалежності, синьо-жовтий прапор був відновлений як національний символ. Однак для його офіційного затвердження як державного символу було потрібно ще кілька років.

28 січня 1992 року, через півтора місяця після проголошення незалежності, Верховна Рада ухвалила закон, що затвердив синьо-жовтий прапор як державний. Це рішення стало символом відродження української державності, її боротьби за незалежність і територіальну цілісність.

Для учнів важливо зрозуміти значення цього прапора. Синьо-жовтий стяг — це не просто кольори, це символи, що об’єднують усіх українців, нагадують про їхні традиції, культуру та боротьбу за свободу. Прапор є символом нашої нації, єдності та непохитної віри у майбутнє.

Сьогодні цей день відзначають не тільки як історичну подію, але й як свято національної гідності. Під синьо-жовтим прапором відбуваються важливі моменти в житті країни, і саме цей стяг ми бачимо на майданах, під час святкових заходів, а також у найважливіші моменти боротьби за незалежність.

Цей день також нагадує нам про важливість збереження нашої культури, традицій та незалежності. Кожен з нас може відчувати гордість за країну, маючи можливість носити та шанувати свій національний символ.

29 січня День памʼяті Героїв Крут
 

   Години спілкування, присвячені Дню пам'яті Героїв Крут, стали для учнів не лише уроком пам'яті, але й уроком мужності, патріотизму та відданості своїй землі. 
   Цей захід допоможе їм усвідомити себе частиною великої історії українського народу та зрозуміти, що кожен з них може зробити свій внесок у розбудову незалежної та квітучої України.

27- 31 січня

Тиждень інформатики

​План заходів:

1.Квест "Пошук Скарбів"(5 кл)

2.Віртуальна екскурсія "Світ минулого"(4 кл)

3.Онлайн змагання команд у грі "Варкрафт".(7 кл)

4.Веб-квест "Подорож океаном компʼютерних знань" (9 кл)

5.Анкетування "Інформатика - це…" (1-11 кл)

6.Розвʼязування логічних задач за компʼютером(10-11 кл)

7.Гра "Хто спритніший" (2-3 кл)

8.Гра "Інтелектуальне казино" (8-9 кл)

9.Конференція на тему "День безпечного Інтернету" (5-7 кл)

10.Вікторина "Золотий диск"   (2-4 кл)

інформатика.jpg
bottom of page